Drogeria NATURA w Bezrzeczu

logonatura


DSCF0534Cykliczne Rabaty: -30%, -40%, -50%!

Co dwa tygodnie nowe promocje i kolejne produkty w niższych cenach.
>> Kliknij i sprawdź gazetkę poniżej <<
Dowiedz się co aktualnie jest w promocji!

 

 

 

Każdy mieszkaniec Bezrzecza wie, że mamy u siebie kilka większych sklepów. Słyszeliście, że przy ul. Górnej w Stokrotce otworzyła się nowa Drogeria Natura?

 

Drogerie Natura to sieć 270 przyjaznych klientom sklepów, zlokalizowanych zarówno w mniejszych miejscowościach, jak i w dużych aglomeracjach. Drogeria NATURA charakteryzuje się szerokim wachlarzem asortymentu w rewelacyjnych cenach. Do tego codziennie oferują nam rabaty i promocje! Każdy lubi upolować coś w dobrej cenie.

 

Sami dobrze wiemy jak bardzo w dzisiejszych czasach jesteśmy zabiegani, a po pracy marzymy tylko o tym by jak najszybciej powrócić do domu. Osobiście sama po sobie zauważyłam jak bardzo zmienił się mój sposób robienia zakupów odkąd mam pod samym nosem Lidla, Netto, Biedronkę czy Stokrotkę. Bezrzecze rozrasta się  w ekspresowym tempie, a powstanie tych kilku większych sklepów ułatwiło mi funkcjonowanie. Do szczęścia brakowało jedynie miejsca gdzie można by zaopatrzyć się w coś dla ciała i ducha.

062
Drogeria NATURA jest świetnie zaopatrzonym sklepem w którym prócz szamponów, kremów znajdziemy farby do włosów, kosmetyki dobrych marek czy bogatą ofertę perfumeryjną. Każda kobieta, mężczyzna jak i dziecko znajdzie coś dla siebie.

 

Nieraz spotkała mnie sytuacja, że czegoś mi zabrakło. Wyjazd do marketu do Szczecina okazywał się zbyt wielką wyprawą i stratą czasu. Teraz mając Drogerię NATURA pod nosem jestem spokojna. 🙂

 

logonatura
Adres:
ul. Górna 7A
71-218 Bezrzecze

Godziny otwarcia:
pon. – sob.: 09:00 – 20:00
niedziela: 09:00 – 18:00

www.DrogerieNatura.pl

Aktualna gazetka promocyjna

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.