Droga do Wołczkowa oświetlona

Na początku listopada informowałam Was o zamontowanych nowych lampach na drodze w kierunku Wołczkowa jak i oświetleniu na drodze prowadzącej do osiedla na ulicy Cynamonowej.

Przypomnę:

Oświetlenie elektryczne w Gminie Dobra jest realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa oświetlenia w Gminie Dobra oraz wykonanie przejść dla pieszych w Mierzynie”. W drodze zamówienia publicznego, Gmina wyłoniła dwóch Wykonawców, z którymi podpisano umowy na wykonanie robót budowlanych. Termin realizacji przedmiotu zamówienia ustalono do dnia 30 maja 2021 roku. Wykonawcy przedstawili harmonogramy rzeczowo-finansowe, które obejmują kolejność działań na danej ulicy oraz terminy ich realizacji rozłożone na cały ten okres czasu. Prace budowlane przebiegły sprawnie, co pozwoliło na wykonanie robót w szybszym niż przewidziano terminie. Wobec czego, istnieje możliwość odbioru częściowego wykonanych lamp oświetleniowych na ulicach: Słoneczna Bezrzecze-Wołczkowo, Łosiowa Dołuje, Cynamonowa Bezrzecze, Szarotki Wołczkowo.

W chwili obecnej już włączone jest oświetlenie na ul. Słonecznej Wołczkowo-Bezrzecze. Pozostałe lampy przewidziane do odbioru częściowego będą włączone w następnej kolejności.

 

Ul. Słoneczna Wołczkowo-Bezrzecze

Pierwsza z tych inwestycji już rozbłysła jasnym światłem! Zdecydowanie jest teraz bezpieczniej!

 

 

Wykonawcami prac są:

 • Firma Handlowo-Usługowa Marek Grzegorzewski, Rydzyna 64-130, Tworzanice 15. Wartość umowy: 548 826,00 zł brutto.
 • Zakład Projektowania i Wykonawstwa Instalacji Elektrycznych inż. Jerzy Mingałło posiadający swoją siedzibę w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Lipowej 9. Wartość umowy: 597 780,00 zł brutto

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

4 Komentarzy

 1. Kris
  11 stycznia 2021    

  A gdzie można składać reklamację na te lampy bo na słonecznej co najmniej jedną już nie świeci ?

  • Kasia z mojeBezrzecze
   12 stycznia 2021    

   Na stronie Gminy znalazłam takie namiary: w przypadku awarii lamp solarnych lub hybrydowych awarię należy zgłaszać do Urzędu Gminy Dobra tel. 91 424 44 92 w godzinach pracy Urzędu.

   • kris
    12 stycznia 2021    

    dziękuję

    • Kris
     13 stycznia 2021    

     Jest to prawidłowy numer do zgłoszeń usterek zwykłych lamp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody