Decyzja w sprawie masztu przy ul. Górnej

Zamieszczam obwieszczenie o wydaniu decyzji w sprawie lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej Operatora Polkomtel przy ul. Górnej, działka nr 66/130.

 

Temat wałkowany jest co chwila. Pojawia się jak bumerang. Jedna decyzja goni kolejną. Moja strona jest dla wszystkich mieszkańców dlatego czuję się zobowiązana informować Was o każdej sprawie, której wiem.

 

Krok po kroku

 

 • Pierwsza informacja o budowie masztu przy ul. Górnej w bliskim sąsiedztwie terenu rekreacyjno-sportowego wypłynęła 19 grudnia 2017 roku, gdzie informowałam o negatywnej opinii Rady Sołeckiej i Sołtysa Bezrzecza. [link] Wówczas o pozwolenie na budowę stacji bazowej wystąpił Operator Aero 2 Sp. z o.o.

 • Kolejna informacja na mojej stronie pochodzi z 23 stycznia 2018 roku i była to odmowna decyzja dla budowy 40 metrowego masztu telefonii komórkowej przy ul. Górnej, wydana przez wójta Gminy Dobra. [link]

 

 • Przez jakiś czas było cicho w sprawie budowy masztu na terenie sklepu Stokrotka. Jednak 11 czerwca 2019 firma Polkmtel Infrastruktura Sp. z o.o. wystąpiła do gminy o wydanie pozwolenia na budowę masztu przy Górnej. [link]

 

 • 1 lipca 2019 dowiadujemy się, że firma Polkomtel interesuje się lokalizacją stacji bazowej na wieży nowego kościoła. [link]oraz [link]

 

 • No i 22 lipca 2019 trafia informacja do opinii publicznej, że Gmina Dobra wydaje decyzję w sprawie lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej Operatora Polkomtel przy ul. Górnej, działka nr 66/130.

 

 

Co dalej?

Co dalej? Czy firma Polkomtel będzie stawiać maszt przy głównej ulicy w Bezrzeczu? Jeśli tak, to czy wieża kościelna nadal będzie cieszyć się ich zainteresowaniem? Może firma Polkomtel będzie chciała mieć dwie lokalizacje?

Nie wiem ale się dowiem.

 

 

 

CDN

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

 

 

6 Komentarzy

 1. Krzysztof
  24 lipca 2019    

  Dlaczego teraz decyzja jest pozytywna, a wczesniej była negatywna? Ciekawe co się zmieniło?

  • Karolina
   24 lipca 2019    

   Też jestem bardzo ciekawa uzasadnienia – dlaczego wcześniej było NIE a teraz nagle TAK…

   • Zniesmaczony
    25 lipca 2019    

    Przecież odpowiedź jest prosta – PIENIĄDZE I UKŁADY …

 2. Michał
  7 sierpnia 2019    

  JAK TO MOŻLIWE??? PRZY SAMYM PLACU ZABAW DLA DZIECI ??? !!!

  SKANDAL !!!

  NIECH WÓJT DO SIEBIE DO OGRÓDKA ZAPROSI POLKOMTEL (PLUS)

 3. IB
  19 sierpnia 2019    

  Jeszcze tylko 5 G i będzie pozamiatane. Nowotwory będą się sypać w okolicy.

  • IT
   19 sierpnia 2019    

   Sypać znaczy się zwalczać? To może warto jeden dwa pokoje przeznaczyć na wynajem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.