Co z Platynową? Będą płyty?

W dniu wczorajszym odbyła się komisja stanu dróg w naszej Gminie. W tym miejscu skupię się na ul. Platynowej. Robiąc swój „obchód” po ulicach które podawaliście w komentarzach, ulica Platynowa wygląda najgorzej.

 

ul. Platynowa

Droga prywatna

Niestety nie wygląda to dobrze. Okazuje się, że ul. Platynowa jest drogą prywatną i Gmina nie ma prawnych możliwości ingerowania w tą ulicę.

 

No cóż… mieszkańcy ul. Platynowej na to wygląda, że jeśli sami się nie dogadacie co do drogi, to stan waszej ulicy będzie jeszcze gorszy. Z tego co widać, mieszkańców jeszcze przybędzie, oczywiście wiąże się to z większą ilością aut, które będą niszczyć jeszcze bardziej dojazdy do posesji. Chyba, że developer ma w planach zrobienia Wam drogi?

To by było na tyle….

ul. Platynowa

 

Tak to powinno wyglądać

Pokaże Wam jak zrobił to developer z ul. Promiennej w Bezrzeczu.

Kupując ziemię pod budowę bliźniaków na sprzedaż, od razu budował drogę. Tak to powinno wyglądać…. Domy, droga, mieszkańcy!

ul. Promienna

 

ul. Promienna

 

ul. Promienna

 

Swoją drogą sprawa ul. Promiennej i aktywności gminy w tym temacie również jest ciekawa. Zainteresowanym polecam artykuł „Ulica Promienna i szlaban”.

4 Komentarzy

 1. Mieszkanka
  1 kwietnia 2017    

  Witam,

  Chciałabym sprostować powyższe informacje. Droga na ulicy Promiennej była wybrukowana jeszcze przed wykupem działek przez dewelopera.

 2. Eliasz
  4 kwietnia 2017    

  …bo jest Deweloper i deweloperek w dresach 😉

 3. Rozczarowany
  9 marca 2018    

  Mieszkańcy nie mają możliwości wyremontowania dróg, które należą do gminy. W przypadku ul. Platynowej, wszytko wskazuje na to, że mieszkańcy mają wszystko w swoich rękach. A efektu nie widać. Wstyd. Cóż ten odcinek drogi jest wizytówką każdego mieszkańca tej ulicy.

  • Redakcja
   13 marca 2018    

   Niestety z tego co wiem to ulica ta w 100% należy do mieszkańców i jeśli sami nie zrobią sobie drogi to droga będzie tak wyglądać…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.