Co z Platynową? Będą płyty?

W dniu wczorajszym odbyła się komisja stanu dróg w naszej Gminie. W tym miejscu skupię się na ul. Platynowej. Robiąc swój „obchód” po ulicach które podawaliście w komentarzach, ulica Platynowa wygląda najgorzej.

 

ul. Platynowa

Droga prywatna

Niestety nie wygląda to dobrze. Okazuje się, że ul. Platynowa jest drogą prywatną i Gmina nie ma prawnych możliwości ingerowania w tą ulicę.

 

No cóż… mieszkańcy ul. Platynowej na to wygląda, że jeśli sami się nie dogadacie co do drogi, to stan waszej ulicy będzie jeszcze gorszy. Z tego co widać, mieszkańców jeszcze przybędzie, oczywiście wiąże się to z większą ilością aut, które będą niszczyć jeszcze bardziej dojazdy do posesji. Chyba, że developer ma w planach zrobienia Wam drogi?

To by było na tyle….

ul. Platynowa

 

Tak to powinno wyglądać

Pokaże Wam jak zrobił to developer z ul. Promiennej w Bezrzeczu.

Kupując ziemię pod budowę bliźniaków na sprzedaż, od razu budował drogę. Tak to powinno wyglądać…. Domy, droga, mieszkańcy!

ul. Promienna

 

ul. Promienna

 

ul. Promienna

 

Swoją drogą sprawa ul. Promiennej i aktywności gminy w tym temacie również jest ciekawa. Zainteresowanym polecam artykuł „Ulica Promienna i szlaban”.

5 Komentarzy

 1. Mieszkanka
  1 kwietnia 2017    

  Witam,

  Chciałabym sprostować powyższe informacje. Droga na ulicy Promiennej była wybrukowana jeszcze przed wykupem działek przez dewelopera.

 2. Eliasz
  4 kwietnia 2017    

  …bo jest Deweloper i deweloperek w dresach 😉

 3. Rozczarowany
  9 marca 2018    

  Mieszkańcy nie mają możliwości wyremontowania dróg, które należą do gminy. W przypadku ul. Platynowej, wszytko wskazuje na to, że mieszkańcy mają wszystko w swoich rękach. A efektu nie widać. Wstyd. Cóż ten odcinek drogi jest wizytówką każdego mieszkańca tej ulicy.

  • Redakcja
   13 marca 2018    

   Niestety z tego co wiem to ulica ta w 100% należy do mieszkańców i jeśli sami nie zrobią sobie drogi to droga będzie tak wyglądać…..

 4. Andrzej
  17 sierpnia 2018    

  Po takim długim czasie nasuwa się pytanie, czy utworzył się już jakiś ruch społeczny, skrzykneli się już okoliczni mieszkańcy co do drogi na Platynowej? Może ktoś już wie ile każdy musiałby wyłożyć na zrobienie tej drogi, najlepiej z polbruku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody