Budowa Orlika w Bezrzeczu

To będzie bardzo dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców Bezrzecza, a przede wszystkim dla naszej młodzieży.

W miniony wtorek tj. 10.11.2020 miałam przyjemność uczestniczyć podczas przekazania placu pod budowę Orlika. Oszczędźmy sobie: „Co tak późno?”, „Tak jasne, prędzej kaktus mi wyrośnie.” czy „Przydałby się remont drogi, a nie jakiś Orlik”.

 

Nie raz, nie dwa pisałam u siebie na stronie, o traktowaniu Bezrzecza po macoszemu, o najgorszej infrastrukturze sportowo-rekreacyjnej i o tym, że nasze dzieciaki nie mają się gdzie podziać. Długo czekaliśmy ale zaczyna się coś dziać. Teraz ruszy budowa Orlika i praktycznie w tym samym czasie budowa, tak długo wyczekiwanego Pumptracka czyli rowerowego placu zabaw. Przekazanie placu budowy pod tą rowerową inwestycję już na dniach, na pewno dam Wam znać.

 

Orlik w Bezrzeczu

Powstanie na jednej z części porośniętego boiska, pieszczotliwie przez nas nazywana „dzikowiskiem”, a dokładnie na terenie działki nr 66/144 😉 Budowa boiska sportowego typu „Orlik” będzie posiadać sztuczną trawą oraz tzw. piłkochwyty, dookoła będzie również mała architektura w postaci ławek oraz koszy na śmieci wraz z oświetleniem boiska.

 

 

Rozpoczęcie prac: 12 listopada 2020 roku

Termin realizacji zamówienia:   30 kwietnia 2021 roku

Wykonawca: LIK-BUD Kaziemierz Palacz Sp. j. z Polic

 

 

WAŻNE!

  • Plac zabaw dla dzieci oraz reszta terenu rekreacyjnego gdzie znajduje się boisko do gry w kosza będzie otwarte dla mieszkańców. Budowa Orlika nie będzie przeszkadzała osobom korzystającym z tej części co jest tyrolka i wiata.
  • Parking samochodowy znajdujący się przy terenie rekreacyjnym od ul. Górnej nie będzie zamykany.
  • Ekipy budowlane będę korzystać z wjazdu od ul. Miodowej.

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody