Bezrzecze otrzymuje 25 tys. zł od Marszałka Zachodniopomorskiego

Na stronie gminy czytamy:

W dniu 28 września pomiędzy Gminą Dobra a Województwem Zachodniopomorskim podpisana została umowa w sprawie udzielenia pomocy finansowej w ramach Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Aktywna gmina. Aktywne osiedle. Aktywne sołectwo”.

 

Województwo udziela Gminie pomocy finansowej w formie dotacji celowej z przeznaczeniem na realizację projektu „Doposażenia placu zabaw”. Dotację tą otrzymuje Sołectwo Bezrzecze, za bardzo wysoką frekwencję podczas drugiej tury wyborów prezydenckich, która wyniosła pond 83,11%.

 

fot. Gmina Dobra

 

 

Okazuje się, że wybory prezydenckie jeszcze na dobre nie wybrzmiały….

Nasza miejscowość Bezrzecze otrzyma 25 tys. zł na doposażenie placu zabaw. Wszystko to dzięki bardzo wysokiej frekwencji w drugiej turze wyborów. Mieszkańcy Bezrzecza za każdym razem, spełniają wzorowo swój obywatelski obowiązek. Tym razem zostało, to nagrodzone 🙂

 

Cieszę się, że ta kwota trafi właśnie do nas. Teraz czekamy na przebudowę, a raczej rozbudowę naszej przestrzeni publicznej i mam nadzieję, że już niedługo nasze dzieciaki będą mogły cieszyć się placem zabaw z prawdziwego zdarzenia, a nasza młodzież będzie mogła spędzać wolny czas na pupmtracu czy orliku.

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

 

 

2 Komentarzy

 1. STALIN mordeczka
  4 października 2020    

  25 tyś. zł

  jak już to 25 tys.
  nie ma tyśiąca

  • Kasia z mojeBezrzecze
   4 października 2020    

   Dziękuję za czujność Panie Stalinie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody