Bezrzeczanki w prestiżowym Turnieju Gimnastyki Artystycznej

Czy są tu miłośnicy gimnastyki artystycznej?

Prestiżowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej 

Chciałam zaprosić Was na największe i najbardziej prestiżowe w naszym województwie święto gimnastyki artystycznej. 42 Międzynarodowy „Turniej Wiosny”, 17 Memoriał Anny Kłos – Sulimy w gimnastyce artystycznej. Jest to niepowtarzalna okazja obserwowania i kibicowania utalentowanym młodym dziewczętom, w tym reprezentantkom Szczecina i Bezrzecza, uprawiającym pełen wdzięku i piękna sport, jakim jest gimnastyka artystyczna.

 

 

W tym miejscu muszę wspomnieć o moich małych sąsiadkach, które będą brały udział w tych zawodach. Mieszkanki Bezrzecza zmierzą się z blisko 100 zawodniczkami z Polski jak i zagranicy.

Warto kibicować i trzymać kciuki za nasze mieszkanki.

Wiktoria Wigórska rocznik 2005 z Bezrzecza 

 

Amelia Jatczak rocznik 2008 z Bezrzecza 

 

 

Kiedy i gdzie?

Turniej Wiosny odbywać się będzie w dniach 1-2.04.2017 r. w hali sportowej przy ul. Świętoborzyców 40 w Szczecinie. Uroczyste otwarcie Turnieju nastąpi w sobotę 1 kwietnia o godzinie 13. Starty zawodniczek rozpoczną się w sobotę od godziny 9 do 12.30, a następnie kontynuowane będą po otwarciu Turnieju o godzinie 13. W niedzielę zawody odbywać się będą w godzinach 10-15. O godz. 15 nastąpi wręczenie nagród i uroczyste zakończenie Turnieju.

Wstęp na zawody jest bezpłatny.

 

Światowej klasy zawodniczki 

Dotychczas w tym niezwykle prestiżowym Turnieju wystąpiły światowej klasy gimnastyczki z całego świata, m.in.: Jana Batyrczina, Amina Zaripova, Larisa Łukanienko, Arina Charopa, Melitina Staniouta, Yana Kudryavtsewa oraz mistrzynie olimpijskie: Jekaterina Serebranskaja z ATLANTY 1996 i Margarita Mamun z RIO 2016.

W tegorocznej edycji Turnieju udział weźmie blisko 100 zawodniczek z 15 Klubów z Polski oraz zagranicy (m.in. z Niemiec – 3 kluby, a także z gimnastyczki z Norwegii, Ukrainy i Czech).

 

 

Poznaj innych młodych zdolnych z Bezrzecza i okolic: [Kliknij: #MłodziZdolni]

 

Podobne wpisy

Brak komentarzy

WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)

Magdalena Zagrodzka na Wójda Dobrej!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Bezrzecze Prognoza pogody
reklama w gminie Dobra