Bal Charytatywny dla Mai- zostało kilka biletów!

Uwaga !!!

Zostało parę biletów na III Bal Charytatywny Stowarzyszenia My w Gminie Dobra [link] , który odbędzie się już 2 marca 2019 w Sens Hotel -Restaurant.

 

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia!!!

Ogrom atrakcji, wystąpi niesamowicie utalentowana MoNa Violin, zagra Dj Martinus, odbędą się liczne licytacje. min. piłki z autografami, koszulki od znanych artystów, bilety VIP na koncert Sylwii Grzeszczak, Vouchery do salonów piękności, kosmetyki i wiele, wiele innych!

Prócz tego każdy uczestnik Balu będzie uczestnikiem loterii cegiełkowej, w której będzie mógł wygrać wyjątkowy voucher, bilet do kina czy bon podarunkowy.

Zapraszamy!!!

 

02.03.2019 Hotel Sens w Lubieszynie

 

 

Dla przypomnienia…

Maja walczy od najmłodszych lat

Maja ma 13 lat i od najmłodszych lat walczy codziennie z chorobą, która atakuje niespodziewanie, czasami 2 razy dziennie, a czasami 8… Dziewczynka cierpi na padaczkę lekooporną, jest to choroba trudna i niebezpieczna. Z roku na rok nabierała na sile. Rodzina Mai zjeździła Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu pomocy i postawieniu trafnej diagnozy. W wieku 6 lat Maja przeszła operację mózgu polegającą na częściowym usunięciu torbieli pajęczynówki, która została wskazana jako główny podejrzany, lecz operacja nie przyniosła poprawy, a wręcz nastąpiło pogorszenie.

Najsilniejsze ataki nastąpiły kiedy poszła do szkoły. Traciła świadomość, kilkukrotnie przyjeżdżało po nią pogotowie, lekarze przez godzinę nie potrafili przerwać ataku. Od tamtej pory towarzyszy rodzinie strach, którego nigdy wcześniej nie mieli okazji poznać. Paraliżujący, kradnący sen i spokój… Choroba dręczy, torturuje Maję i nikt nie potrafi jej pomóc…

 

Światełko w tunelu

Ostatnio pojawiło się światełko w tunelu. Jedyną szansą na wygraną w tej nierównej walce jest leczenie w niemieckiej klinice Schön Klinik Vogtareuth.

Dziewczynka była już w Niemczech na pierwszych badaniach i tamtejsi specjaliści wykryli dysplazję płata skroniowego – coś, czego w Polsce w ogóle nie dostrzeżono. Przed Mają kolejna wizyta, podczas której wykonane zostanie 7-dniowe badanie EEG, mające na celu dokładną lokalizację ogniska padaczkowego. Jeśli je znajdą – w następnym etapie leczenia nastąpi operacja i uwolnienie z więzów choroby!

 

Bal Charytatywny dla Mai

Dlatego mieszkańcy Bezrzecza, mieszkańcy Gminy Dobra, mieszkańcy Szczecina zapraszamy na wyjątkowy Bal poświęcony Mai! Zbieramy na bardzo kosztowne leczenie!

Wydarzenie na fb [link]

 

 

Dochód z cegiełek i licytacji podczas Balu zasili konto Mai.

Gwarantujemy świetna zabawę, dobra muzykę i wyjątkowe Menu Szefa Kuchni.
Wszystkich informacji i rezerwacji udzielają: Magdalena Zagrodzka tel. 511 28 66 64Katarzyna Ciurzyńska tel. 510 065 146.

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.