Ankieta o Wołczkowie: Konsultacje społeczne

Mieszkańcy Wołczkowa, macie okazję na wypowiedzenie się …

Gmina Dobra udostępniła mieszkańcom wsi Wołczkowo krótką ankietę która posłużyć ma do tworzenia Modelowego Studium planu zagospodarowania przestrzennego wsi.

Jeśli chcemy mieć wpływ na to, jak będzie rozwijała się nasza Wieś bierzmy czynny udział w takich inicjatywach.

Ankieta zawiera 15 pytań i zabierze nam tylko kilka minut… więc do dzieła!

 

Podobne wpisy

4 Komentarzy

 1. Misia
  22 czerwca 2014    

  Może warto wspomnieć w ankiecie o miejscu niebezpiecznym : brak ścieżki rowerowej a w niektórych miejscach nawet i chodnika (wołczkwo-dobra, głębokie- wołczkowo, wołczkowo-bezrzecze (ścieżka)

 2. mieszkaniec
  23 czerwca 2014    

  Ze 2 razy jechałem z córką przez Wołczkowo na Głębokie.. ale od jakiegoś czasu tego nie robię. Ta droga bez wydzielonej ścieżki czy chodnika jest bardzo niebezpieczna. I ten zakręt, w którym nie widać czy ktoś nie idzie z naprzeciwka.

  • Misia
   23 czerwca 2014    

   Dokładnie o tym myślałam.. To poważny problem, powinny władzę się tym zająć. Zwłaszcza, że rowerzystów jest coraz więcej, a droga głębokie- wołczkowo kompletnie nie jest dla nich przystosowana. Jako kierowca też nie ukrywam, że na zakręcie jadę za tymi rowerzystami, którzy ostatkiem sił zmagają się z pokonaniem górki, ale przecież na zakręcie nie wyprzedzę – bo raz nie można, dwa – nie widzę, czy jedzie coś z naprzeciwka. Poza tym jakby nie było jedyna komunikacja w Wołczkowie to PKS i latem ludzie idą przez las na pętle, albo wracają już o zmroku gdzie nawet ich nie widać. Wiem, że to z ich strony nie odpowiedzialne, ale ze strony władz też – jakiś chodnik, ścieżka, oświetlenie !

 3. Redakcja
  23 czerwca 2014    

  Widziałam w ankiecie, że jest pole: „JAKIE MIEJSCE PANA/PANI ZDANIEM MOŻNA UZNAĆ ZA NIEBEZPIECZNE?” może Pani to opisać. Ja niestety nie mogę wypełnić tej ankiety z racji, iż mieszkam w Bezrzeczu. Jeżeli mieszka Pani w Wołczkowie warto o tym na pisać. Ja również jeździłam rowerem z dzieckiem na Głębokie i więcej nie pojadę, bo się boję. Ścieżka rowerowa przydałaby się bardzo.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.