Aktywne Przejście dla Pieszych staje się faktem!

stop_wariatom_pzu-679x350Drodzy mieszkańcy Bezrzecza i okolic!

 

Otrzymaliśmy informację od pana Mariusza Jędraka (rodzica z naszej szkoły oraz radnego Powiatu Police), iż Aktywne Przejście dla Pieszych staje się faktem.

Jak wszystko dobrze pójdzie to już w tą niedzielę tj. 04.10.2015 firma z Poznania zawita do Bezrzecza w celu stworzenia naszego wygranego przejścia dla pieszych przy szkole!

 

Stworzenie aktywnego przejścia będzie trwało ok. 4 godzin. Wszyscy wiemy, że przy szkole znajdują się, dokładnie 3 przejścia dla pieszych. Aktywne przejście powstanie na jednych z nich, a dokładnie będzie to przy jadłodajni Górny Taras wychodzące prosto na szkołę.

 

W dniu dzisiejszym Otrzymaliśmy email od organizatorów konkursu gdzie czytamy:

 

Szanowni Państwo,

Zakończył się konkurs na „Aktywne przejścia dla pieszych”. Spośród 344 zgłoszonych do akcji lokalizacji z całej Polski, Komisja Konkursowa i Internauci wyłonili 20 miejsc. Łącznie na www.stopwariatom.pl oddano blisko 6 milionów głosów. Konkurs jest realizowany w ramach kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Jedną z miejscowości, w której zostanie zmodernizowane przejście jest Bezrzecze.

 

W załączniku przesłano również komunikat prasowy, którym się z Wami dzielimy.

 

komunikat

To wszystko dzięki Wam! Jeszcze raz dziękujemy całej szkole za zaangażowanie, mieszkańcom Bezrzecza i okolic, rodzinom, sąsiadom i przyjaciołom za tak wytrwałe, uczciwe i niejednokrotnie nocne głosowanie. Jest w NAS moc! Powiatowi dziękujemy za zgłoszenie do konkursu!

 

Z niecierpliwością czekamy na ekipę z Poznania! 🙂

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.