26. Finał WOŚP w Bezrzeczu – zdjęcia

26. Finał WOŚP w Bezrzeczu 

 

 

 

W dniu wczorajszym tj. 14.01.2018 w naszej szkole w Bezrzeczu odbył się 26. Finał WOŚP.

Od samego rana wolontariusze z naszej gminy zbierali datki do puszek na ulicach gminy. Mroźna pogoda nie wystraszyła wolontariuszy i wielki ukłon dla wszystkich wolontariuszy małych i dużych! Równo o 16:00 sala gimnastyczna w PSP Bezrzeczu zamieniła się w wielką scenę, a trybuny zapełniły się w widownię.

 

 

Licytacje

 

 

Występy były przeplatane licytacją przeróżnych gadżetów; kalendarze, książki, koszulki, piłki z autografami,  bony to tylko niektóre rzeczy które można było wylicytować. Gadżety pochodziły od prywatnych darczyńców jak i od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Piękny gest podczas licytacji

Warto wspomnieć o niesamowitej sytuacji podczas licytacji. Podczas wielkiego finału w naszej szkole była licytowana między innymi koszulka z autografem Kolbowicza. Udział w licytacji tej koszulki brał uczeń naszej szkoły, widać było że chłopiec bardzo chce zdobyć tą koszulkę. Niestety licytacja przekroczyła jego budżet i musiał zaprzestać licytowana. Koszulkę w końcu wylicytował pewien mężczyzna, który postanowił przekazać koszulkę uczniowi naszej szkoły! Chłopiec i jego mama nie kryli wzruszenia, a gest godny uznania i w tym miejscu wielki ukłon dla Pana, który sprawił radość chłopakowi! Dodatkowo chłopiec do puszki wrzucił kwotę na której zakończył swoją licytację! Brawo WY!!!

 

 

 

Pokazy artystyczne

Dzieci z wszystkich szkół naszej gminy prezentowały swoje umiejętności; podziwialiśmy występy wokalne i instrumentalne, przepiękne pokazy taneczne, układy taneczne Cheerleaderek z Dołuj, odbył się również pokaz tresury psów, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

 

 

 

 

Na co zbierane są pieniądze?

Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

 

Jaka kwota została uzbierana w naszej Gminie?

W tym roku udało się zebrać 40.650,15 zł i 233,01 euro.

 

 

 

Światełko do nieba

 

Na koniec po godzinie 20:00 na boisku gminnym zostało puszczone światełko do nieba. Podziwialiśmy przepiękne widowisko przygotowane przez OSP z naszej gminy. Bezrzecze na kilka minut rozświetliło się tysiącem barw, w ten sposób połączaliśmy się z tysiącem miast, które od lat wspiera WOŚP i Jurka Owsiaka!

 

« 1 z 2 »

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 

Starsze artykuły